Прилагодлив тежински сет (до 20КГ)
   Прилагодлив тежински сет (до 20КГ)
   Прилагодлив тежински сет (до 20КГ)
   Прилагодлив тежински сет (до 20КГ)
   Прилагодлив тежински сет (до 20КГ)
   Прилагодлив тежински сет (до 20КГ)
   Прилагодлив тежински сет (до 20КГ)

   Прилагодлив тежински сет (до 20КГ)

   Напиши рецензија (0)
   9.900 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

   Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали.

   Сетот за вежбање содржи 1 прилагодлив тег, со кои може да ја одредите тежината според која сакате да вежбате.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Прилагодлива тежина до 20 kg.

   Димензии на производот: 35x19x17 cm.

   Пакувањето содржи 1 прилагодлив тег.

   121040
   8 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Прилагодлив тежински сет (до 20КГ)

   16 други производи во иста категорија:

   Прилагодлив тежински сет (до 20КГ)

   9.900 ден.
   со ДДВ