Сет тегови 65кг
   Сет тегови 65кг
   Сет тегови 65кг

   Сет тегови 65кг

   Напиши рецензија (0)
   3.690 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 4.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Tегови со вкупна тежина од 65кг (4x7.5kg | 4x5kg | 4x2.5kg)

   Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможуваат дисковите да се цврсто фиксирани.

   Во сетот се вклучени 2 шипки со должина од 40цм и 1 шипка со должина од 150цм.

   Шипката со должина од 150цм е тестирана до 120кг и издржува без никаков проблем.

   Дисковите се обложени со пластика од 1-ва класа и полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност.

   Стоперите на краевите овозможуваат заштита од повреда при вежбање.

   Теговите со својата издржлива и долготрајна структура, ќе Ви овозможат да ги користите многу години.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Тегови 65кг
   16 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет тегови 65кг

   16 други производи во иста категорија:

   Сет тегови 65кг

   3.690 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 4.300 ден.
   со ДДВ