Сет тегови 35кг
   Сет тегови 35кг
   Сет тегови 35кг
   Сет тегови 35кг

   Сет тегови 35кг

   Напиши рецензија (0)
   3.790 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 2.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Tегови со вкупна тежина од 35кг (4x5kg | 4x2.5kg)

   Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможуваат дисковите да се цврсто фиксирани. Во сетот се вклучени 2 шипки со должина од 40цм и 1 шипка со должина од 150цм. Шипката со должина од 150цм е тестирана до 120кг и издржува без никаков проблем.

   Дисковите се обложени со пластика од 1-ва класа и полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност.

   Стоперите на краевите овозможуваат заштита од повреда при вежбање.

   Теговите со својата издржлива и долготрајна структура, ќе Ви овозможат да ги користите многу години.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Тегови 35кг
   37 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет тегови 35кг

   16 други производи во иста категорија:

   Сет тегови 35кг

   3.790 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 2.200 ден.
   со ДДВ