ЏимСтик Гумиран Еднорачен студио тег 1кг
   ЏимСтик Гумиран Еднорачен студио тег 1кг

   ЏимСтик Гумиран Еднорачен студио тег 1кг

   Напиши рецензија (0)
   390 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Винилски покриени тегови од леано железо, состудио тегот можете да правите вежби за една или за двете раце.

   Идеално за индивидуален или групен тренинг , како и домашна употреба.

   Тегови се продаваат поединечно.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Пакување:

   1 тег со тежина од 1 кг

   48 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   ЏимСтик Гумиран Еднорачен студио тег 1кг

   16 други производи во иста категорија:

   ЏимСтик Гумиран Еднорачен студио тег 1кг

   390 ден.
   со ДДВ