Сет хексагонални тегови 5кг. (2х2,5кг.)
   Сет хексагонални тегови 5кг. (2х2,5кг.)

   Сет хексагонални тегови 5кг. (2х2,5кг.)

   Напиши рецензија (0)
   560 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Бидете во форма со нашата палета на еднорачни

   тегови.

   • Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото,

   вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од

   телото.

   • Нашите тегови може да се користат во домашни услови

   и фитнес сали.

   • Хексагонален гумиран еднорачен тег кој е заштитен од

   кондензација и гребнатини.

   • Тежина на тег 2,5 kg.

   • Во цената се вклучени два тега од по 2,5 kg.

   • Димензии на производот: 22x10x10 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   121053
   28 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет хексагонални тегови 5кг. (2х2,5кг.)

   16 други производи во иста категорија:

   Сет хексагонални тегови 5кг. (2х2,5кг.)

   560 ден.
   со ДДВ