Сет хексагонални тегови 15кг. (2х7,5кг.)
   Сет хексагонални тегови 15кг. (2х7,5кг.)

   Сет хексагонални тегови 15кг. (2х7,5кг.)

   Напиши рецензија (0)
   1.180 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   • Бидете во форма со нашата палета на еднорачни

   тегови.

   • Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото,

   вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од

   телото.

   • Нашите тегови може да се користат во домашни услови

   и фитнес сали.

   • Хексагонален гумиран еднорачен тег кој е заштитен од

   кондензација и гребнатини.

   • Тежина на тег 7,5 kg.

   • Во цената се вклучени два тега од по 7,5 kg.

   • Димензии на производот: 30x16x16 cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   121055

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет хексагонални тегови 15кг. (2х7,5кг.)

   16 други производи во иста категорија:

   Сет хексагонални тегови 15кг. (2х7,5кг.)

   1.180 ден.
   со ДДВ