T шипка за вежбање
   T шипка за вежбање
   T шипка за вежбање

   T шипка за вежбање

   Напиши рецензија (0)
   2.390 ден.
   2.990 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Т шипката е погодна за најразновидни вежби, за зајакнување на различни мускулни групи.

   При тренирање се активираат сите мускули во областа на рамото, градите, вратот и половината.

   Специфичниот дизајн и можноста за паралелен зафат гарантира активирање на главните мускули на грбот,подлактицата и коси абдоминални мускули.

   Вежбите се изведуваат во стоечка положба или на бенч клупа.

   Должина: 87cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   121063
   32 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   T шипка за вежбање

   16 други производи во иста категорија:

   T шипка за вежбање

   2.390 ден.
   2.990 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ