Еднорачен тег Atleticore, 2 kg
   Еднорачен тег Atleticore, 2 kg

   Еднорачен тег Atleticore, 2 kg

   Напиши рецензија (0)
   410 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Пластифициран рачен тег за тренинг.

   Може да се користи во вообичаени фитнес тренинзи, но и во сложени пилатес вежби или аеробни активности. Обликувајте го вашето тело и доведете се во форма со неограничен број на движења и вежби. 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Пластифициран рачен тег за тренинг

   Може да се користи во вообичаени фитнес тренинзи, но и во сложени пилатес вежби или аеробни активности. Обликувајте го вашето тело и доведете се во форма со неограничен број на движења и вежби. 

   Тежина на еден рачен тег 2кг.

   ATC06501
   48 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Еднорачен тег Atleticore, 2 kg

   16 други производи во иста категорија:

   Еднорачен тег Atleticore, 2 kg

   410 ден.
   со ДДВ