Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг
   Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг
   Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг
   Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг
   Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг
   Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг
   Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг
   Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг
   Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг
   Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг
   Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг
   Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг

   Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг

   Напиши рецензија (0)
   6.699 ден.
   7.299 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Xiaomi FED - Повеќенаменски тегови 4 во 1

   Комплетот тегови содржи:

   Тежина од 2,50 кг - 4 парчиња.
   Тежина од 2 кг - 4 парчиња.
   Тежина од 1,50 кг - 4 парчиња.
   Тежина од 1,25 кг - 4 парчиња.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi FED - Повеќенаменски тегови 4 во 1.

   Поддршка за тегови / тежина / руско ѕвонo / согорувајте калории и подобрете ја мускулната сила и тонус.

   Можете да ја прилагодите тежината според вашите потреби и можности, а исто така да заштедите пари и време за одење во теретана.

   Xiaomi FED теговите се направени од мешавина од цементно железо и песок, со исклучителен квалитет, нетоксични и без мирис.

   За време на вежбањето не треба да се грижите за непријатните миризби, бидејќи тие се чистат од вишокот деривати и не влијаат на свежината на воздухот во просторијата. Од безбедносни причини, обложени се со антилизгачки материјал во пределот на рачката, а навртката е отпорна и дополнително заштитена, па не треба да се грижите за тоа дали ќе се олабави при вежбање.

   Металната шипка е обвиткана со 2cm пријатна пена за полесна употреба, додека теговите од двете страни на шипката се прилагодливи по ваш избор.

   Тежината за „руско ѕвоно“ (Kettlebell) можете да ја користите со едната или со двете раце, во зависност од тежината што ја прилагодувате.

   Рачките се погодни за употреба при склекови.

   Комплетот тегови содржи:

   Тежина од 2,50 кг - 4 парчиња.
   Тежина од 2 кг - 4 парчиња.
   Тежина од 1,50 кг - 4 парчиња.
   Тежина од 1,25 кг - 4 парчиња.

   51341
   6 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг

   16 други производи во иста категорија:

   Сет повеќенаменски тегови - Xiaomi FED 30кг

   6.699 ден.
   7.299 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ