Вага за телесна тежина MAX BF-8031 BLUETOOTH
   Вага за телесна тежина MAX BF-8031 BLUETOOTH

   Вага за телесна тежина MAX BF-8031 BLUETOOTH

   Напиши рецензија (0)
   1.299 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Bluetooth

   Капацитет до: 180 kg

   Мерења: Тежина, Протеини, Вода

   Телесни масти, Висцерални маснотии,

   Мускулна маса и коскена маса.

   Напојување: 2 X AAA батерии

   Автоматско: вклучување/исклучување

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   26055
   60 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Вага за телесна тежина MAX BF-8031 BLUETOOTH

   8 други производи во иста категорија:

   Вага за телесна тежина MAX BF-8031 BLUETOOTH

   1.299 ден.
   со ДДВ