Вага за телесна тежина ADLER AD 8157
   Вага за телесна тежина ADLER AD 8157

   Вага за телесна тежина ADLER AD 8157

   Напиши рецензија (0)
   759 ден.
   949 ден.
   Заштеди 190 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Капацитет на мерење 150 кг

   Градирање d=100g

   ЛЦД дисплеј

   Подлога направена од 6мм калено сигурносно стакло

   Автоматско исклучување

   Индикатор за ниско ниво на батерија

   Индикатор за преоптеретување

   Авто нула

   Елегантен дизајн

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   19766

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Вага за телесна тежина ADLER AD 8157

   8 други производи во иста категорија:

   Вага за телесна тежина ADLER AD 8157

   759 ден.
   949 ден.
   Заштеди 190 ден.
   со ДДВ