Вага за телесна тежина ADLER AD 8139 за бебиња
   Вага за телесна тежина ADLER AD 8139 за бебиња
   Вага за телесна тежина ADLER AD 8139 за бебиња

   Вага за телесна тежина ADLER AD 8139 за бебиња

   Напиши рецензија (0)
   2.999 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Мерен опсег: 100g-22kg

   Точност: 0,01kg

   Бебе платформа: 56x26cm

   Hold функција (олеснува тежината на дете кое се движи)

   Tare функција

   Голем LCD дисплеј

   ON/OFF копче

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   20901

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Вага за телесна тежина ADLER AD 8139 за бебиња

   8 други производи во иста категорија:

   Вага за телесна тежина ADLER AD 8139 за бебиња

   2.999 ден.
   со ДДВ