Вага за телесна тежина ADLER AD 8164
   Вага за телесна тежина ADLER AD 8164

   Вага за телесна тежина ADLER AD 8164

   Напиши рецензија (0)
   1.139 ден.
   1.429 ден.
   Заштеди 290 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Капацитет на мерење 180 кг

   Градирање d=100g

   ЛЦД дисплеј

   Опремена со 4 високо прецизни сензори за мерење

   Подлога направена од 6mm калено сигурносно стакло

   Автоматско исклучување

   Индикатор за ниско ниво на батерија

   Индикатор за преоптоварување

   Елегантен дизајн

   Напојување: 2 х ААА

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   24782
   56 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Вага за телесна тежина ADLER AD 8164

   8 други производи во иста категорија:

   Вага за телесна тежина ADLER AD 8164

   1.139 ден.
   1.429 ден.
   Заштеди 290 ден.
   со ДДВ