Вага за телесна тежина ADLER AD 8122
   Вага за телесна тежина ADLER AD 8122

   Вага за телесна тежина ADLER AD 8122

   Напиши рецензија (0)
   949 ден.
   1.159 ден.
   Заштеди 210 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Капацитет на мерење 150 кг

   Градирање d=100g

   Подлога напаревна од 6mm калено сигурносно стакло

   Голем ЛЦД екран

   Автоматско поставување на нула

   Автоматско икслучување

   Индикатор за ниско ниво на батерија

   Индикатор за преоптеретување

   Елегантен дизајн

   Моќност: 1x3V литиумскибатерија CR2032

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   8720
   62 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Вага за телесна тежина ADLER AD 8122

   8 други производи во иста категорија:

   Вага за телесна тежина ADLER AD 8122

   949 ден.
   1.159 ден.
   Заштеди 210 ден.
   со ДДВ