Вага за телесна тежина ADLER AD 8121
   Вага за телесна тежина ADLER AD 8121

   Вага за телесна тежина ADLER AD 8121

   Напиши рецензија (0)
   999 ден.
   1.159 ден.
   Заштеди 160 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Капацитет на мерење 150 кг

   Градирање d=100g

   Подлога напаревна од 6mm сигурносно стакло

   Голем ЛЦД екран

   Автоматско поставување на нула

   Автоматско икслучување

   Индикатор за ниско ниво на батерија

   Индикатор за преоптеретување

   Нов и елегантен дизајн

   Моќност: 1x3V литиумскибатерија CR2032

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   9009
   7 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Вага за телесна тежина ADLER AD 8121

   8 други производи во иста категорија:

   Вага за телесна тежина ADLER AD 8121

   999 ден.
   1.159 ден.
   Заштеди 160 ден.
   со ДДВ