SAMSUNG LED TV 50TU7092, UHD, SMART (UE50TU7092UXXH)
   SAMSUNG LED TV 50TU7092, UHD, SMART (UE50TU7092UXXH)
   SAMSUNG LED TV 50TU7092, UHD, SMART (UE50TU7092UXXH)
   SAMSUNG LED TV 50TU7092, UHD, SMART (UE50TU7092UXXH)

   SAMSUNG LED TV 50TU7092, UHD, SMART (UE50TU7092UXXH)

   Напиши рецензија (0)
   26.999 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Samsung LED TV, UE50TU7092UXXH, 50“ (127cm), UHD (3840x2160), 2000 PQI, DVB-T2/C/S2, Crystal 4k procesor, HDR, 2x HDMI, 1x USB, Screen mirroring, Bluetooth, SMART OS: Tizen

   Баркод 8806090367502

   Гаранција (месеци)  24

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Технички карактеристики:

   • Дијагонала: 50" / 127 cm 
   • Максимална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K) 
   • Тип на ТВ: SMART 
   • Оперативен систем: Tizen 
   • Технологија: LED 
   • TV tuner: DVB-T2/C/S2 
   • Светлина: 0 cd/m2
   • Звук (W): 20 
   • Bluetooth: ДА  
   • Интегриран WiFi: ДА
   • Screen Mirroring: ДА
   • HDMI: 2 
   • USB: 1 
   • Компонентен влез: ДА  
   • Композитен влез: ДА
   • CI+: ДА
   • Дигитален аудио излез (оптички): ДА 
   • Влез за слушалки: 0 
   • SCART: 0 
   • Енергетска ефикасност: EU 1062/10
   • Ширина (CM): 125 
   • Висина (CM): 77 
   • Длабочина (CM): 14.5 
   • Маса на уредот: 20 kg
   • Далечински управувач: Standard 
   • Hotel mode: Basic 
   • HDR: HDR10+ 
   • HLG 
   • VESA: 200 X 200 
   • Тип на подлога: Ногарки
   • Боја: Црна 
   • PC audio: 0 
   • DVI: 0 
   • S-Video: 0 
   • D-sub: 0 
   • Закривен екран: НЕ  

   0001193132

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   SAMSUNG LED TV 50TU7092, UHD, SMART (UE50TU7092UXXH)

   16 други производи во иста категорија:

   SAMSUNG LED TV 50TU7092, UHD, SMART (UE50TU7092UXXH)

   26.999 ден.
   со ДДВ