Vivax IMAGO Q series 55Q10C 55" UHD 4K Smart Телевизор
   Vivax IMAGO Q series 55Q10C 55" UHD 4K Smart Телевизор
   Vivax IMAGO Q series 55Q10C 55" UHD 4K Smart Телевизор
   Vivax IMAGO Q series 55Q10C 55" UHD 4K Smart Телевизор
   Vivax IMAGO Q series 55Q10C 55" UHD 4K Smart Телевизор

   Vivax IMAGO Q series 55Q10C 55" UHD 4K Smart Телевизор

   Напиши рецензија (0)
   28.999 ден.
   31.999 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Бренд: Vivax

   Гаранција: 2 год.

   Оперативен систем: Android 11

   TV tuner: DVB-T2/C/S2

   Tехнологија: QLED

   Резолуција: 3840 x 2160 (4K)

   Дијагонала: 55''/139 cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Основни карактеристки: 

   • Дијагонала: 55" / 139 cm
   • Светлина: 280
   • Максимална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
   • Оперативен систем: Android 11
   • Технологија: QLED
   • Тип на тлевизор: SMART
   • TV tuner: DVB-T2/C/S2
   • Енергетска ефикасност EU 2019/13: G
   • SPDIF Coax Digital: НЕ
   • Маса на уредот: 13 kg
   • VESA: 200 X 200
   • USB снимање: ДА
   • Далечински управувач: Smart
   • Dolby Atmos + Dolby Vision: ДА
   • HDR10+: ДА
   • Тип на подлога: Ногарки
   • Боја: Црна
   • SCART: 0
   • HDMI: 3
   • Влез за слушалки: 1
   • VGA: 0
   • USB: 2
   • Интергриран WiFi: ДА
   • Bluetooth: ДА
   • Screen Mirroring: ДА
   Qseries55Q10C
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Vivax IMAGO Q series 55Q10C 55" UHD 4K Smart Телевизор

   16 други производи во иста категорија:

   Vivax IMAGO Q series 55Q10C 55" UHD 4K Smart Телевизор

   28.999 ден.
   31.999 ден.
   Заштеди 3.000 ден.
   со ДДВ