VIVAX IMAGO B Series 40LE20K Smart Телевизор
   VIVAX IMAGO B Series 40LE20K Smart Телевизор
   VIVAX IMAGO B Series 40LE20K Smart Телевизор
   VIVAX IMAGO B Series 40LE20K Smart Телевизор
   VIVAX IMAGO B Series 40LE20K Smart Телевизор

   VIVAX IMAGO B Series 40LE20K Smart Телевизор

   Напиши рецензија (0)
   10.999 ден.
   13.499 ден.
   Заштеди 2.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Бренд: Vivax

   Гаранција: 2 год.

   Оперативен систем: Android

   TV tuner: DVB-T2/C/S2 

   Tехнологија: LED

   Резолуција: 1920 X 1080 (FULL HD) 

   Дијагонала: 40"/100 cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Основни карактеристки: 

   • Дијагонала: 40" / 100 cm
   • Светлина: 220
   • Максимална резолуција: 1920 X 1080 (FULL HD) 
   • Оперативен систем: Android
   • Технологија: LED
   • Тип на тлевизор: SMART
   • TV tuner: DVB-T2/C/S2 
   • Звук (W): 12
   • Енергетска ефикасност EU 2019/13: G
   • SPDIF Coax Digital: НЕ
   • Маса на уредот: 6.7 kg
   • Димензии  (Ш х В х Д): 90.4 х 57.2 х 17.7 cm
   • VESA: 200 X 100 
   • Далечински управувач: Smart
   • Hotel mode: НЕ
   • HDR: HDR10
   • Тип на подлога: Ногарки
   • Боја: Црна
   • Композитен влез: ДА
   • Компонентен влез: НЕ
   • SCART: 0
   • HDMI: 2
   • Влез за слушалки: 0
   • VGA: 0
   • USB: 2
   • Интергриран WiFi: ДА
   • Bluetooth: ДА
   • CI+: ДА
   • Дигитален аудио излез (оптички): ДА
   • Screen Mirroring: ДА
   0001254028
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   VIVAX IMAGO B Series 40LE20K Smart Телевизор

   16 други производи во иста категорија:

   VIVAX IMAGO B Series 40LE20K Smart Телевизор

   10.999 ден.
   13.499 ден.
   Заштеди 2.500 ден.
   со ДДВ