VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K Google TV 58UHD10K
   VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K Google TV 58UHD10K
   VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K Google TV 58UHD10K
   VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K Google TV 58UHD10K
   VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K Google TV 58UHD10K

   VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K Google TV 58UHD10K

   Напиши рецензија (0)
   22.999 ден.
   24.999 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K Google TV 58UHD10K + 2 години гаранција

   • Дијагонала: 58” / 147 см
   • Осветленост: 320
   • Максим дална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
   • Операционен систем: Андроид
   • Технологија: ЛЕД
   • Тип: SMART
   • Звук: 16
   • Гаранција: 2 години
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот:

   VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K Google TV 58UHD10K + 2 години гаранција

   Дијагонала: 58” / 147 см

   Осветленост: 320

   Максим дална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)

   Операционен систем: Андроид

   Технологија: ЛЕД

   Тип: SMART

   Звук: 16

   ТВ приемник: DVB-T2/C/S2

   SPDIF оптички дигитален: Да

   Димензии и маса:

   Тежина на уредот: 12.8

   Димензии Ширина (CM): 128.5

   Димензии Висина (CM): 80.5

   Димензии Длабочина (CM): 31.5

   Други карактеристики: 

   VESA: 300 x 200

   Хотелски режим: Да

   Далечински управувач: SMART

   HDR: HDR10

   Боја: Црна

   Конектори:

   Композитен влез: Да

   HDMI:3

   Влез за слушалки: Не

   USB:2

   Интегрирана WiFi:Да

   Bluetooth:Да

   Screen Mirroring: Да

   Дигитален аудио излез (оптички): Да

   Пресликување на екранот: Да

   2 години гаранција

   58UHD10K
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K Google TV 58UHD10K

   16 други производи во иста категорија:

   VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K Google TV 58UHD10K

   22.999 ден.
   24.999 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ