IKEA ASKHOLMEN ѕидна маса
   IKEA ASKHOLMEN ѕидна маса
   IKEA ASKHOLMEN ѕидна маса
   IKEA ASKHOLMEN ѕидна маса
   IKEA ASKHOLMEN ѕидна маса

   IKEA ASKHOLMEN ѕидна маса

   Напиши рецензија (0)
   3.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   За надворешна употреба

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал: багремово дрво

   Боја:  кафенa

   Димензии на производот:

   Должина: 70 cm

   Ширина: 44 cm

   Висина: 71 cm

   Број пакети: 1

   Димензии на пакувањето:  

   Ширина: 36 см

   Длабочина: 49 см

   Висина: 87 см

   Бруто тежина на пакувањето: 5,70 kg

   80321021
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA ASKHOLMEN ѕидна маса

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA ASKHOLMEN ѕидна маса

   3.999 ден.
   со ДДВ