IKEA TARNO Сет маса со 2 стола за надворшна употреба - кафено - црна
   IKEA TARNO Сет маса со 2 стола за надворшна употреба - кафено - црна
   IKEA TARNO Сет маса со 2 стола за надворшна употреба - кафено - црна
   IKEA TARNO Сет маса со 2 стола за надворшна употреба - кафено - црна
   IKEA TARNO Сет маса со 2 стола за надворшна употреба - кафено - црна
   IKEA TARNO Сет маса со 2 стола за надворшна употреба - кафено - црна

   IKEA TARNO Сет маса со 2 стола за надворшна употреба - кафено - црна

   Напиши рецензија (0)
   6.590 ден.
   со ДДВ
   Распродадено
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал: багремово дрво, челик

   Боја: кафено-црна

   Димензии на производот:

   TARNO маса на расклопување 55x54см

   Должина: 55 cm

   Ширина: 54 cm

   Висина: 70 cm

   TARNO стол на расклопување

   Ширина: 39 cm

   Длабочина: 40 cm

   Висина: 79 cm

   Седло, ширина: 39 cm

   Седло, длабочина: 28 cm

   Седло, висина: 45 cm

   Број пакети: 3

   Димензии на пакувањето:  

   TARNO маса на расклопување 55x54см

   Должина: 84 cm

    Ширина: 55 cm

   Висина: 7 cm

   Бруто тежина на пакувањето: 6.40 kg

   TARNO стол на расклопување

   Димензии на пакувањето: 

   Должина: 93 cm

   Ширина: 39 cm

   Висина: 8 cm

   Бруто тежина на пакувањето: 4.10 kg

   69898415

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA TARNO Сет маса со 2 стола за надворшна употреба - кафено - црна

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA TARNO Сет маса со 2 стола за надворшна употреба - кафено - црна

   6.590 ден.
   со ДДВ