IKEA ASKHOLMEN Маса на расклопување за надоворешна употреба
   IKEA ASKHOLMEN Маса на расклопување за надоворешна употреба
   IKEA ASKHOLMEN Маса на расклопување за надоворешна употреба
   IKEA ASKHOLMEN Маса на расклопување за надоворешна употреба
   IKEA ASKHOLMEN Маса на расклопување за надоворешна употреба

   IKEA ASKHOLMEN Маса на расклопување за надоворешна употреба

   Напиши рецензија (0)
   4.299 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот:

   Материјал: цврсто дрво, багрем, акрилна боја

   Боја:  сиво кафеаво

   Димензии на производот:

   Должина: 62 см

   Ширина: 60 ​​см

   Висина: 73 см

   Димензии на пакетот:

   Должина: 108 см

   Ширина: 61 см

   Висина: 7 см

   Бруто тежина: 6,20 кг

   60240035
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA ASKHOLMEN Маса на расклопување за надоворешна употреба

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA ASKHOLMEN Маса на расклопување за надоворешна употреба

   4.299 ден.
   со ДДВ