IKEA ASKHOLMEN Цвеќарник
   IKEA ASKHOLMEN Цвеќарник
   IKEA ASKHOLMEN Цвеќарник
   IKEA ASKHOLMEN Цвеќарник
   IKEA ASKHOLMEN Цвеќарник

   IKEA ASKHOLMEN Цвеќарник

   Напиши рецензија (0)
   4.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот:

   Материјал: багремово дрво

   Боја: сиво-кафеава

   Димензии на производот:

   Должина: 62 см

   Ширина: 39 см

   Висина: 38 см 

   Димензии на пакувањето:

   Должина: 75 см 

   Ширина: 41 см

   Висина: 9 см 

   Бруто тежина: 7.70 кг 

   30258673
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA ASKHOLMEN Цвеќарник

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA ASKHOLMEN Цвеќарник

   4.590 ден.
   со ДДВ