IKEA TVETO чадор
   IKEA TVETO чадор
   IKEA TVETO чадор
   IKEA TVETO чадор
   IKEA TVETO чадор
   IKEA TVETO чадор
   IKEA TVETO чадор

   IKEA TVETO чадор

   Напиши рецензија (0)
   2.999 ден.
   со ДДВ
   Распродадено
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот:

   Материјал:100% полиестер, жици, челик, 

   Боја: крем

   *Основата на чадорот не е вклучена во цената.

   Димензии на производот:

   Должина: 180 см

   Ширина: 145 см

   Рачка, дијаметар: 32 mm

   Мин. висина: 150 см

   Макс. висина: 220 см

   Димензии на пакетот:

   Должина: 138 см

   Ширина: 10 см

   Висина: 8 см

   Бруто тежина: 2,79 кг 

   UV заштеда од сонце 25%

   Чадорот ќе трае најдолго ако редовно го чистите, го заштитувате со навлака кога не го користите и го чувате на ладно и суво место во затворен простор кога сезоната ќе заврши.

   80468857

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA TVETO чадор

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA TVETO чадор

   2.999 ден.
   со ДДВ