IKEA ASKHOLMEN Аголен цвеќарник
   IKEA ASKHOLMEN Аголен цвеќарник
   IKEA ASKHOLMEN Аголен цвеќарник
   IKEA ASKHOLMEN Аголен цвеќарник
   IKEA ASKHOLMEN Аголен цвеќарник

   IKEA ASKHOLMEN Аголен цвеќарник

   Напиши рецензија (0)
   3.799 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал: багремово дрво

   Боја:  кафенa

   Димензии на производот:

   Ширина: 45 cm

   Длабочина: 29  cm

   Висина: 116 cm

   Број пакети: 1

   Димензии на пакувањето:  

   Должина: 119 cm

   Ширина: 32 cm

   Висина: 6 cm

   Бруто тежина на пакувањето: 4,00 kg

   10258669
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA ASKHOLMEN Аголен цвеќарник

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA ASKHOLMEN Аголен цвеќарник

   3.799 ден.
   со ДДВ