IKEA LINDVED Помошна метална масичка
   IKEA LINDVED Помошна метална масичка
   IKEA LINDVED Помошна метална масичка
   IKEA LINDVED Помошна метална масичка
   IKEA LINDVED Помошна метална масичка
   IKEA LINDVED Помошна метална масичка

   IKEA LINDVED Помошна метална масичка

   Напиши рецензија (0)
   3.799 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Помошна масичка за внатрешна и надворешна употреба

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

    Материјал:  метал

    Боја:  бела

   Димензии на производот

   Висина: 68 см

   Дијаметар: 50 см

   Димензии на пакување

   Број на пакување: 1

    Должина: 73 см

    Ширина: 65 см

    Висина: 4 см

   Бруто Тежина: 5,50 кг

   433895
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA LINDVED Помошна метална масичка

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA LINDVED Помошна метална масичка

   3.799 ден.
   со ДДВ