IKEA ASKHOLMEN Маса со 2 стола за надворешна употреба
   IKEA ASKHOLMEN Маса со 2 стола за надворешна употреба
   IKEA ASKHOLMEN Маса со 2 стола за надворешна употреба
   IKEA ASKHOLMEN Маса со 2 стола за надворешна употреба
   IKEA ASKHOLMEN Маса со 2 стола за надворешна употреба
   IKEA ASKHOLMEN Маса со 2 стола за надворешна употреба
   IKEA ASKHOLMEN Маса со 2 стола за надворешна употреба

   IKEA ASKHOLMEN Маса со 2 стола за надворешна употреба

   Напиши рецензија (0)
   11.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

    Материјал: багремово дрво

   Боја:  кафенa

   *Во цената не се вклучени перниците за седење

   Димензии на производот:

   ASKHOLMEN маса на расклопување 62x60см, багрем ( 60240035) - 1 бр.

   Должина: 62 cm

   Ширина: 60 cm

   Висина: 73  cm

   ASKHOLMEN стол на расклопување, багрем/челик (  50240031 ) - 2 бр.

   Ширина: 36 cm

   Длабочина: 49 cm

   Висина: 87 cm

   Седло, ширина: 36 cm

   Седло, длабочина: 30 cm

   Седло, висина: 46 cm

   Број пакети: 3

   Димензии на пакувањето:  

   ASKHOLMEN маса на расклопување 62x60см, багрем (  60240035 ) - 1 бр.

   Должина: 108cm

   Ширина: 61 cm

   Висина: 7 cm

   Бруто тежина на пакувањето: 6.30kg

   ASKHOLMEN стол на расклопување, багрем (  50240031 ) - 2 бр.

   Димензии на пакувањето: 

   Должина: 108 cm

   Ширина: 61 cm

   Висина: 7 cm

   Бруто тежина на пакувањето: 4.50 kg

   29930059
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA ASKHOLMEN Маса со 2 стола за надворешна употреба

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA ASKHOLMEN Маса со 2 стола за надворешна употреба

   11.990 ден.
   со ДДВ