BIDIM Лулашка за градина
   BIDIM Лулашка за градина

   BIDIM Лулашка за градина

   Напиши рецензија (0)
   5.999 ден.
   6.600 ден.
   Заштеди 601 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии на мрежата: 200*153cm

   Димензија на кострукцијата: 265x100x110cm

   Материјал: 320g, полиестер

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   FBLP1
   18 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   BIDIM Лулашка за градина

   16 други производи во иста категорија:

   BIDIM Лулашка за градина

   5.999 ден.
   6.600 ден.
   Заштеди 601 ден.
   со ДДВ