BIDIM Ратан гарнитура за во градина ROMA
   BIDIM Ратан гарнитура за во градина ROMA

   BIDIM Ратан гарнитура за во градина ROMA

   Напиши рецензија (0)
   16.880 ден.
   19.499 ден.
   Заштеди 2.619 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии на фотелја: 59cmx62cmx84cm

   Димензии на двосед: 115cmx62cmx84cm

   Димензии на маса: 78cmx47cmx45cm

   Дебелина на перница за седење: 5cm, полиестер

   Материјал: Пластичен ратан

   Конструкција: Челични цевки

   Боја: Црна

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   ROMA
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   BIDIM Ратан гарнитура за во градина ROMA

   16 други производи во иста категорија:

   BIDIM Ратан гарнитура за во градина ROMA

   16.880 ден.
   19.499 ден.
   Заштеди 2.619 ден.
   со ДДВ