BIDIM Чадор за сонце со механизам за нагиб SUN MOTION
   BIDIM Чадор за сонце со механизам за нагиб SUN MOTION

   BIDIM Чадор за сонце со механизам за нагиб SUN MOTION

   Напиши рецензија (0)
   3.150 ден.
   3.499 ден.
   Заштеди 349 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии на чадорот: 2,7 метри

   Метален столб: Ø38mm

   Метални ребра: 12*18мм

   Ткаенина: 180g полиестер

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   SUN MOTION
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   BIDIM Чадор за сонце со механизам за нагиб SUN MOTION

   16 други производи во иста категорија:

   BIDIM Чадор за сонце со механизам за нагиб SUN MOTION

   3.150 ден.
   3.499 ден.
   Заштеди 349 ден.
   со ДДВ