BIDIM Чадор за сонце зглобен, округол 3m, SUNSET
   BIDIM Чадор за сонце зглобен, округол 3m, SUNSET

   BIDIM Чадор за сонце зглобен, округол 3m, SUNSET

   Напиши рецензија (0)
   4.890 ден.
   5.490 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Дијаметар на чадорот: 3m

   Димензии: 300* 6 * 48mm

   Метален столб: Ø48mm

   Метални ребра: Ø12*18kom

   Специјален премаз на метална конструкција за надворешна употреба

   Ткаенина: 160g полиестер

   Со метална основа.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   SUNSET
   16 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   BIDIM Чадор за сонце зглобен, округол 3m, SUNSET

   16 други производи во иста категорија:

   BIDIM Чадор за сонце зглобен, округол 3m, SUNSET

   4.890 ден.
   5.490 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ