Метална маса VALOR 120x80cm сива
   Метална маса VALOR 120x80cm сива
   Метална маса VALOR 120x80cm сива
   Метална маса VALOR 120x80cm сива
   Метална маса VALOR 120x80cm сива

   Метална маса VALOR 120x80cm сива

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Стабилна метална конструкција со отпорност на абење.

   Висока издржливост: погоден за надворешна употреба, како изложеност на лоши временски услови и влажност.

   Заоблени агли за избегнување на повреди.

   Горниот дел на масата е изработен од калено стакло 5mm.

   Димензии:

   Должина: 120cm

   Ширина: 80cm

   Висина: 70cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   130- 000016
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Метална маса VALOR 120x80cm сива

   16 други производи во иста категорија:

   Метална маса VALOR 120x80cm сива

   3.990 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ