Сет маса и двосед NAOKI кафен
   Сет маса и двосед NAOKI кафен
   Сет маса и двосед NAOKI кафен
   Сет маса и двосед NAOKI кафен
   Сет маса и двосед NAOKI кафен
   Сет маса и двосед NAOKI кафен
   Сет маса и двосед NAOKI кафен
   Сет маса и двосед NAOKI кафен

   Сет маса и двосед NAOKI кафен

   Напиши рецензија (0)
   17.990 ден.
   18.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ногарките се изработени од метал.

   Горниот дел е изработен од PE ратан. PE ратан е синтетички тип на ратан со висока издржливост, кој може да се рециклира и е потраен за разлика од другите типови.

   Калено проѕирно стакло 6mm

   Висока издржливост: погоден за надворешна употреба - отпорност на временски услови и влажност.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на маса:

   Должина: 100 см

   Ширина: 45 см

   Висина: 46 см

   Димензии на двосед:

   Должина: 120 см

   Ширина: 55 см

   Висина: 79 см

   set Naoki
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет маса и двосед NAOKI кафен

   16 други производи во иста категорија:

   Сет маса и двосед NAOKI кафен

   17.990 ден.
   18.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ