Ранец Kikka Boo - Caira - сива
   Ранец Kikka Boo - Caira - сива
   Ранец Kikka Boo - Caira - сива
   Ранец Kikka Boo - Caira - сива
   Ранец Kikka Boo - Caira - сива
   Ранец Kikka Boo - Caira - сива

   Ранец Kikka Boo - Caira - сива

   Напиши рецензија (0)
   1.750 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Pанец за додатоци за бебиња.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Мултифункционален ранец за додатоци за бебиња.

   Лесно се закачува на рачката на количката.

   Спецификација:

   Подлога за пресоблекување

   Широка главна преграда за лесен пристап.

   Преграда за пелени и облека.

   3 термоизолирани прегради за шишиња кои со часови ја одржуваат температурата на водата или млекото.

   Странична преграда со отвор за складирање.

   Еластична рачка која се прилагодува по висина

   Делукс ткаенина со меланж со луксузни кожни додатоци.

   100% полиестер.

   Димензии на ранецот: 42 см x 30 см

   55926
   8 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ранец Kikka Boo - Caira - сива

   8 други производи во иста категорија:

   Ранец Kikka Boo - Caira - сива

   1.750 ден.
   со ДДВ