Ранец Kikka Boo - Caira - беж
   Ранец Kikka Boo - Caira - беж

   Ранец Kikka Boo - Caira - беж

   Напиши рецензија (0)
   1.750 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Pанец за додатоци за бебиња.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Мултифункционален ранец за додатоци за бебиња.

   Лесно се закачува на рачката на количката.

   Спецификација:

   Подлога за пресоблекување

   Широка главна преграда за лесен пристап.

   Преграда за пелени и облека.

   3 термоизолирани прегради за шишиња кои со часови ја одржуваат температурата на водата или млекото.

   Странична преграда со отвор за складирање.

   Еластична рачка која се прилагодува по висина

   Делукс ткаенина со меланж со луксузни кожни додатоци.

   100% полиестер.

   Димензии на ранецот: 42 см x 30 см

   55929
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ранец Kikka Boo - Caira - беж

   8 други производи во иста категорија:

   Ранец Kikka Boo - Caira - беж

   1.750 ден.
   со ДДВ