Торбица Kikka Boo - Maxi -беж
   Торбица Kikka Boo - Maxi -беж

   Торбица Kikka Boo - Maxi -беж

   Напиши рецензија (0)
   2.190 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Торбица која ви овозможува да имате сè што ви треба за бебето кога сте далеку од дома.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Торбица која ви овозможува да имате сè што ви треба за бебето кога сте далеку од дома.

   Стилска и функционална, меланж ткаенина со висок квалитет.

   Копчиња на рачките со кои лесно се поставува на количката.

   Спецификација:

   Широк отвор за полесен пристап.

   Внатрешни џебови за пелени и додатоци и 2 прегради за шишиња.

   Подлога за менување пелени која секогаш ќе биде со вас.

   Долга прилагодлива рачка со мека подлога за рамото.

   Димензии на производот: 40x27x22см.

   550360
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Торбица Kikka Boo - Maxi -беж

   8 други производи во иста категорија:

   Торбица Kikka Boo - Maxi -беж

   2.190 ден.
   со ДДВ