Ранец Kikka Boo - Ava - темно сив
   Ранец Kikka Boo - Ava - темно сив

   Ранец Kikka Boo - Ava - темно сив

   Напиши рецензија (0)
   650 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ранец за додатоци за бебиња

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ранец за додатоци за бебиња со компактен и лесен дизајн.

   Спецификација:

   Широк главен џеб за лесен пристап.

   1 внатрешен џеб со патент.

   1 преден џеб со патент.

   Прилагодливи ленти.

   Делукс ткаенина со меланж со луксузни детали од кожа.

   100% полиестер.

   Големина 44 / 34см.

   55922
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ранец Kikka Boo - Ava - темно сив

   8 други производи во иста категорија:

   Ранец Kikka Boo - Ava - темно сив

   650 ден.
   со ДДВ