Iskra MG-2 BL Мини тостер
   Iskra MG-2 BL Мини тостер
   Iskra MG-2 BL Мини тостер
   Iskra MG-2 BL Мини тостер

   Iskra MG-2 BL Мини тостер

   Напиши рецензија (0)
   1.199 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Моќност: 700W-800W (макс)

   • Панели изработени од нелеплив материјал

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

   • моќност: 700W-800W (макс)

   • Панели изработени од нелеплив материјал

   • Два индикатори за статусот

   • термостат

   • Заштита од прегревање

   • Број на тост: 2

   • Форма на плочата на решетки: ребрести

   • Боја: црна

   • Димензии на кутијата (во мм): 243 (L) x 97 (W) x 232 (H)

   • Нето тежина: 1,08 кг

   • Бруто тежина: 1,25 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042564928
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra MG-2 BL Мини тостер

   15 други производи во иста категорија:

   Iskra MG-2 BL Мини тостер

   1.199 ден.
   со ДДВ