Iskra THT 8866-BL Pop-up тостер
   Iskra THT 8866-BL Pop-up тостер

   Iskra THT 8866-BL Pop-up тостер

   Напиши рецензија (0)
   1.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Mоќност: 600-750W

   • за 2 парчиња леб

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

   • Mоќност: 600-750W

   • за 2 парчиња леб

   • автоматско исфрлање

   • контролер за печење со 5 степени

   • тавче за вадење на трошки

   • Лесна работа

   • Копче запре

   • простор за кабли за ликвидација

   • Гумени стапала

   • Димензии на кутијата (во мм): 270 (L) x 152 (W) x 176 (H)

   • Нето тежина: 0,76 кг

   • Бруто тежина: 1,05 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042565871
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra THT 8866-BL Pop-up тостер

   15 други производи во иста категорија:

   Iskra THT 8866-BL Pop-up тостер

   1.590 ден.
   со ДДВ