Xiaomi KingSmith Walking Pad R2 - Лента за пешачење и трчање на преклоп
   Xiaomi KingSmith Walking Pad R2 - Лента за пешачење и трчање на преклоп
   Xiaomi KingSmith Walking Pad R2 - Лента за пешачење и трчање на преклоп
   Xiaomi KingSmith Walking Pad R2 - Лента за пешачење и трчање на преклоп
   Xiaomi KingSmith Walking Pad R2 - Лента за пешачење и трчање на преклоп
   Xiaomi KingSmith Walking Pad R2 - Лента за пешачење и трчање на преклоп
   Xiaomi KingSmith Walking Pad R2 - Лента за пешачење и трчање на преклоп
   Xiaomi KingSmith Walking Pad R2 - Лента за пешачење и трчање на преклоп

   Xiaomi KingSmith Walking Pad R2 - Лента за пешачење и трчање на преклоп

   Напиши рецензија (0)
   39.990 ден.
   42.000 ден.
   Заштеди 2.010 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Гласовни команди, мотор од 918W, пешачење и трчање од 0.5 км/ч до 10 км/ч, преклоплива, LED екран и 3 начини на работа | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 година гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi KingSmith Walking Pad R2 - Лента за пешачење и трчање на преклоп

   По огромниот успех на претходникот, ви ја претставуваме најновата верзија на траките за пешачење. Станува збор за подобрена верзија со подобри перформанси - Xiaomi Walking Pad R2.

   Се одликува со двоен начин на работа: пешачење или трчање – на интелигентен начин ја детектира положбата на стапалата.

   Сега имате можност да го подесувате начинот на вежбање од трчање на пешачење и обратно, сето тоа според вашата желба и потреба. Може да се движите со брзина од 0.5км/ч до 10км/ч.

   Kingsmith Walking Pad R2, кога е подесена на автоматски начин на работа A, може автоматски да ја препознае најдобрата брзина за вас и тоа благодарение на технологијата за контрола на движењето на стапалата.

   Моќен, но истовремено тивок мотор без четкици од 1,25 HP – со помош на моторот траката овозможува тренинг во домашни услови без притоа да им пречите на останатите членови од семејството или соседите. Траката е изработена од челични делови и повеќеслојни материјали. Со нивна помош, се намалува јачината на звукот кој го произведува и со тоа овозможува тивко, лесно и комфорно вежбање.

   Едноставна и цврста платформа – дизајнот, благодарение на структурата од алуминиум, му овозможува на производот да се одликува со едноставна форма, но со голема цврстина и можност да издржи носивост до 110 килограми.

   Трака на преклоп до 180°

   Пространата површина наменета за вежбање (610x1200 мм) е резултат на ефикасно таканаречено перниче кое овозможува сигурност на вашите колена и мускули. Кога траката е склопена зафаќа површина од околу 0.11 метри квадратни. Со тоа, може да ја сместите во било кој дел од вашиот дом.

   Лентата е изработена од цврсти материјали кои овозможуваат заштита од лизгање како и од мек слој од EVA.

   LED екран – екранот се одликува со одличен ефект на контраст со што овозможува јасна и висока резолуција.

   Производот може да го управувате и преку апликација.

   Во пакувањето ќе најдете и гласовен далечински управувач.

   Xiaomi
   000602
   5 производи

   Технички податоци

   Модел
   R2
   Напредни функции
   лента на преклоп, рачен и автоматски начин на користење, поврзување со апликација
   Димензии
   Отворена 145.2x72.2x130цм, склопена 100x72x16.15цм,
   Гаранција
   1 година
   Тежина
   36 кг.

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi KingSmith Walking Pad R2 - Лента за пешачење и трчање на преклоп

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi KingSmith Walking Pad R2 - Лента за пешачење и трчање на преклоп

   39.990 ден.
   42.000 ден.
   Заштеди 2.010 ден.
   со ДДВ