Трактор - косилка VT 1005 HD
   Трактор - косилка VT 1005 HD

   Трактор - косилка VT 1005 HD

   Напиши рецензија (0)
   175.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   ФУНКЦИИ:

   Косење

   Малчирање

   Собирање

   2 години гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Површина на косење: 6000 m²

   Тип на мотор: Loncin LC1P92F-1

   Зафатнина на моторот: 452 cm³

   Снага на моторот: 7.9 kW (2600 rpm)

   Ширина на косење: 980 mm

   Тип на нож: Дупли нож

   Куќиште на ножот: Метално

   Висина на косење: 25 – 80 mm (7 нивоа, централно)

   Бр. на брзини напред: 1 (варијабилна)

   Бр. на брзини назад: 1 (варијабилна)

   Големина на собирачот: 240 L

   Тежина: 202 кг

   Линија на производот: Orange edition

   56513
   2 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Трактор - косилка VT 1005 HD

   Трактор - косилка VT 1005 HD

   175.000 ден.
   со ДДВ