Транспортна количка YPR HT100
   Транспортна количка YPR HT100
   Транспортна количка YPR HT100
   Транспортна количка YPR HT100

   Транспортна количка YPR HT100

   Напиши рецензија (0)
   3.499 ден.
   3.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Транспортна количка Yaparlar

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Дизајнирани за професионална употреба, рачните камиони YAPAR HT100 се произведени за да бидат погодни за тешки, издржливи и долгорочни операции. Специјално е дизајниран така што товарот што ќе дојде до рака е минимален при транспортот. Надворешната рамка и краците за носење произведени од Ø32x1,20 mm челична индустриска цевка во CNC машини даваат дополнителна цврстина. Стандардно е електростатско обложено во прав. Според намената на употреба, достапни се различни алтернативи на тркалата со различни опции за гуми, бандажи и лежишта. Тркалата и рачните камиони се подложени на прецизни тестови за квалитет.

   Бренд YPR

   Димензии: 56х48х117 см

   Табла 30×47 см

   Носивост 150 кг

   Покривање Електростатска облога за рерна во прав

   Содржина на пакување 1

   8692828801017

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Транспортна количка YPR HT100

   11 други производи во иста категорија:

   Транспортна количка YPR HT100

   3.499 ден.
   3.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ