Транспортна количка YPR HT210/HT200
   Транспортна количка YPR HT210/HT200
   Транспортна количка YPR HT210/HT200
   Транспортна количка YPR HT210/HT200

   Транспортна количка YPR HT210/HT200

   Напиши рецензија (0)
   3.999 ден.
   4.499 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Транспортна количка Yaparlar

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Дизајнирани за професионална употреба, рачните камиони YAPAR HT200 се произведени за да бидат погодни за тешки, издржливи и долгорочни операции. Специјално е дизајниран така што товарот што ќе дојде до рака е минимален при транспортот. Надворешната рамка и краците за носење произведени од Ø32x1,20 mm челична индустриска цевка во CNC машини даваат дополнителна цврстина. Стандардно е електростатско обложено во прав. Според намената на употреба, достапни се различни алтернативи на тркалата со различни опции за гуми, бандажи и лежишта. Тркалата и рачните камиони се подложени на прецизни тестови за квалитет.

   Димензии: 58х49х117 см

   Табла 32×48 см

   Носивост 150-180 кг

   Покривање Електростатска облога за рерна во прав

   Содржина на пакување 1

   16 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Транспортна количка YPR HT210/HT200

   11 други производи во иста категорија:

   Транспортна количка YPR HT210/HT200

   3.999 ден.
   4.499 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ