Hand Trucks транспортна количка за скали YPR HT200
   Hand Trucks транспортна количка за скали YPR HT200

   Hand Trucks транспортна количка за скали YPR HT200

   Напиши рецензија (0)
   5.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Транспортна количка Yaparlar

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Дизајнирани за професионална употреба, рачните камиони YAPAR HT200 се произведени за да бидат погодни за тешки, издржливи и долгорочни операции. Специјално е дизајниран така што товарот што ќе дојде до рака е минимален при транспортот. Надворешната рамка и краците за носење произведени од Ø32x1,50 mm челична индустриска цевка во CNC машини даваат дополнителна цврстина. Стандардно е електростатско обложено во прав.  Тркалата и рачките се подложени на прецизни тестови за квалитет.

   Димензија 60x72x115 cm

   Големина на маса 35×50 см

   Капацитет 200 кг

   8692828802052
   7 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Hand Trucks транспортна количка за скали YPR HT200

   11 други производи во иста категорија:

   Hand Trucks транспортна количка за скали YPR HT200

   5.890 ден.
   со ДДВ