Varo Транспортна количка ЗА ПО СКАЛИ
   Varo Транспортна количка ЗА ПО СКАЛИ
   Varo Транспортна количка ЗА ПО СКАЛИ

   Varo Транспортна количка ЗА ПО СКАЛИ

   Напиши рецензија (0)
   5.499 ден.
   5.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Димензии 290 х 300 mm

   Носивост 120 кг

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   09056230

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Varo Транспортна количка ЗА ПО СКАЛИ

   11 други производи во иста категорија:

   Varo Транспортна количка ЗА ПО СКАЛИ

   5.499 ден.
   5.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ