Fab S Tранспортна количка за по скали 250 TT1400
   Fab S Tранспортна количка за по скали 250 TT1400

   Fab S Tранспортна количка за по скали 250 TT1400

   Напиши рецензија (0)
   5.890 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Димензија 140x49x60  cm

   Капацитет 250 кг

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   TT1400

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Fab S Tранспортна количка за по скали 250 TT1400

   11 други производи во иста категорија:

   Fab S Tранспортна количка за по скали 250 TT1400

   5.890 ден.
   со ДДВ