Varo транспортна количка 3069039
   Varo транспортна количка 3069039
   Varo транспортна количка 3069039

   Varo транспортна количка 3069039

   Напиши рецензија (0)
   3.390 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   ВАРО транспортна количка 

   Носивост 150 kg.

   Плочка 74х48 cm.

   Со преклопна рачка 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   09050613

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Varo транспортна количка 3069039

   11 други производи во иста категорија:

   Varo транспортна количка 3069039

   3.390 ден.
   со ДДВ