ISKRA транспортна количка LY-002
   ISKRA транспортна количка LY-002

   ISKRA транспортна количка LY-002

   Напиши рецензија (0)
   1.199 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Димензии на артикалот: 380 mm

   • Плоча МДФ, дебела 18 мм

   • Постава: Анти-лизгачка

   • Ø 75 mm  Вртење на тркалце од 360 ° PP

   • Капацитет на товарот: 200 кг (максимум)

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Iskra PH 002
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   ISKRA транспортна количка LY-002

   11 други производи во иста категорија:

   ISKRA транспортна количка LY-002

   1.199 ден.
   со ДДВ