Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт
   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт
   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт
   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт
   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт
   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт
   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт
   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт
   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт
   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт
   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт
   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт
   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт
   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт
   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт
   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт

   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт

   Напиши рецензија (0)
   8.290 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Мултифункционален трицикл со желенза конструкција 3 во 1 што се трансформира во велосипед на три тркала.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Мултифункционален трицикл со желенза конструкција 3 во 1 што се трансформира во велосипед на три тркала.

   • Прилагодлива висина на рачката во 3 позиции.

   • Се преклопува и е практичен за патување при што заштедува простор.

   • Има седиште кое овозможува седење во две позиции.

   • Покривче кое се подесува во 3 позиции и штити од сончевата светлина.

   • Безбедносен каиш со 3 точки на поврзување со рамни влошки и мека подлога на седиштето.

   • Подножје за дополнителна удобност за мали деца.

   • Дополнителен потпирач за нозе што може да се собере.

   • Сопирачки на задните тркала.

   • ЕВА тркала.

   • Предни светла и звучен ефект.

   • Држач за чаша.

   • Погоден е за деца над 12 месеци.

   • Димензии на производот : 106x80x47

   550463
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт

   15 други производи во иста категорија:

   Трицикл Kikka Boo - Nikki 3 in 1 - минт

   8.290 ден.
   со ДДВ