Торбица за електричен тротинет

Водоотпорна преносна торба / ранец погодна за пренос на сите лични предмети. Прекрасна и издржлива, совршено се вклопува со рачката за управување, без ризик за паѓање и е сосема едноставна за поставување. 

Телефон, шише за вода, паричник, клучеви, чадор и сите останати секојдневи предмети ќе бидат целосно заштитени при возењето.

Дизајнирана е од издржлива ткаенина чијашто форма не се променува ни дури кога е полна. Има двоен патент за затворање, кој овозможува потполна сигурност во текот на возењето. 

Димензии: 16 * 30 * 12cm

Напомена: Заради безбедност во торбата не треба да се ставаат претешки предмети

362832
5 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.